متخصصان و مشاوران ما آماده اند تا شما را در تمامی مراحل رشد کسب و کارتان راهنمایی کنند مشاوره رایگان
//goldenideas.ir/test/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-1.png

حفظ امنیت

همیشه فرض ما بر این بوده است که ارتباط میان برند و مشتری در همه‌ی کارها حرف اول را می‌زند. امروزه، رسانه‌های اجتماعی برای بسیاری از برندها یک چالش مهم به شمار می‌رود و هنوز برای خیلی‌ها گنگ و مبهم است.

  • راه‌اندازی و مدیریت وب‌سایت‌های اجتماعی برتر
  • افزایش بازخورد و ایجاد وفاداری برند برای شما
  • افزایش درگیری مخاطبان و ارتقای سطح رضایت آ«ها
  • افزایش تعداد نظرات و فالوئرهای شبکه‌های اجتماعی

خدمات رسانه‌های اجتماعی

Icon box image
واقعیت گفتگوی آزاد جدید

رسانه‌های اجتماعی دریچه‌ای را برای برندهای مختلف گشوده‌اند تا بتوانند به صورت مستقیم و متفاوت از گذشته، با مشتریان خود به صورت آزادانه و دائمی ارتباط و گفتگو داشته باشند. این تغییر خیلی هیجان‌انگیر بوده و در آن فرصت‌های زیادی وجود دارد که گاهی نامناسب و آزاردهنده می‌شود. ما به برندهای خود کمک می‌کنیم تا با حرفه‌ای شدن در فعالیت‌های اجتماعی و دیجیتال بتوانند از این فضا استفاده کرده و میزان ارتباط خود با مخاطبان را افزایش داده و حس اعلام نظر آنها را برانگیخته کنند.

Icon box image
برای پیدا کردن دوست، باید داستان خوبی بگویید

فعالیتی در شبکه‌های اجتماعی موفق است که بتواند شور و هیجان مخاطب را برانگیخته کند. خنده، همدلی، لذت، کنجکاوی و هیجان مواردی از این دست هستند. این واکنش‌های احساسی منجر به درگیری عمیق با مخاطبان می‌شود. کار ما تدوین استراتژی رسانه‌های اجتماعی و تولید محتوای مفید برای حضور در شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های پولی و کمیپن‌های مختلف است. از نوشت کلمات تا تولید کلیپ ویدیویی، تمام داستان جذاب برندها است.

Icon box image
ارزیابی اجتماعی

ما به صورت فعال و دائمی در حال رصد، تحلیل و گوش دادن به مخاطبان شما در شبکه‌های اجتماعی هستیم تا بتوانیم محتوا، کمپین و استراتژی‌های درست را به آنها منتقل کنیم. ما با استفاده از ترکیب اختصاصی گوش دادن به کاربران فضای اجتماعی و نظرات تحلیلگران، ارزیابی‌های لحظه‌ای انجام داده و به طور موثر با مخاطبان در ارتباط هستیم.

Icon box image
صفحه‌ی اول گوگل

تخصص ما در سئو است و در این بخش سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. با استفاده از توانمندی‌های ما در ایده‌های طلایی، می‌توانید خیلی زود به صفحه‌ی اول گوگل برسید. این تغییر خیلی هیجان‌انگیر بوده و در آن فرصت‌های زیادی وجود دارد که گاهی نامناسب و آزاردهنده می‌شود. ما به برندهای خود کمک می‌کنیم تا با حرفه‌ای شدن در فعالیت‌های اجتماعی و دیجیتال بتوانند از این فضا استفاده کرده و میزان ارتباط خود با مخاطبان را افزایش داده و حس اعلام نظر آنها را برانگیخته کنند.

//goldenideas.ir/test/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-1-1.png

متفاوت فکر کن، عالی عمل کن!

با توجه به میزان نفوذ رسانه‌های اجتماعی در دنیای آنلاین، کمپانی‌ها و شرکت‌های مختلف باید با استفاده از این ابزارها میزان محبوبیت خود را بیشتر کنند. استفاده از بلاگ‌ها، انجمن‌ها، توئیتر و... می‌تواند روابط بسیار قدرتمندی بسازد که به طور طبیعی نیاز به برقراری ارتباط دارد. ما در ایجاد ترافیک از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، یوتیوب، توئیتر، گوگل پلاس، لینکدین و... به شما کمک می‌کنیم. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از فعالیت‌های انجام شده و پکیج‌های محبوب SMO ما را ببینید:

یک سرویس، دنیایی قدرتمند!

خدمات رسانه‌های اجتماعی ما این امکان را به شما می‌دهد که با برقراری ارتباط و به اشتراک‌گذاری اطلاعات بتوانید سطح آگاهی نسبت به برند، محصولات و خدمات شرکت خود را افزایش دهید. نتایج تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی در ئوئیت‌های مجدد، به اشتراک‌گذاری، نظرات، لایک‌ها و میزان بازدیدها دیده می‌شود. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی منجر به پیشبرد محتوای تولید شده توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی معروف مانند فیسبوک، گوگل پلاس، توئیتر، پینترست و لینکدین می‌شود.

//goldenideas.ir/test/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-2.png
//goldenideas.ir/test/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

مشکل‌تان را با تیم ما در میان بگذارید تا بتوانیم به شما کمک کنیم از تمام ظرفیت بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، سئو و تبلیغات آنلاین بهره ببرید.

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).

Call to action image

For more information on our web SEO company, call us at 1-800-888-6789 or via email at sales@TopSeo.com